Povolenky On line

V loňském roce jsme spustili možnost on-line prodeje povolenek. Setkalo se to u Vás s výhradně pozitivním ohlasem. Nyní nám vzhledem k omezením i s ohledem na věkový průměr naší organizace, nezbude než prodávat pouze tímto způsobem. Je možné, že jarní termíny budeme prodávat i obvyklým způsobem. Vzhledem k nepředvídatelnosti vývoje nákazy a vládních omezení nemůžeme toto však zaručit.

 Chci si koupit povolenku a jsem členem MO Hořice

Je třeba doručit organizaci níže uvedené a to buď doporučeně poštou na adresu MO Hořice, Třebnouševes 84, 508 01, nebo vhodit dokumenty (v obálce) přímo do schránky na této adrese.
1) Vyplněnou objednávku, kterou kterou si stáhnete zde. Následně ji vytisknete, vyplníte a přiložíte do obálky k ostatním dokumentům.
2) Platný rybářský lístek
3) Členskou legitimaci pro zapsání vrácení, výdeje povolenky a vylepení členské známky
4) Vyplněnou povolenku za rok 2020 (byla li Vám vydána)
5) Provést platbu na účet 135 857 466/2010 Do poznámky platby uveďte Vaše příjmení a jméno pro přiřazení platby.
Po odkontrolování údajů a platby Vám bude doporučeně zaslána požadovaná povolenka, Vaše členská legitimace a Váš rybářský lístek.

Ceny povolenek naleznete přímo v objednávce.

Jsem členem jiné organizace ČRS nebo MRS

Stanovy ČRS nám neumožňují prodat roční povolenku členovi jiné organizace. Tedy chcete li využívat služeb naší organizace, je třeba stát se našim členem. Stačí požádat vaší organizace o přestupní lístek. Po jeho zaslání spolu s vyplněnou a ověřenou přihláškou do naší organizace vás přijmeme za členy a dále již můžete postupovat dle bodu "Jsem členem MO Hořice". Nebo zaslat Vaší organizaci oznámení o ukončení členství a postupovat podle bodu "Nejsem členem MO Hořice, ale mám platný rybářský lístek.

 Nejsem členem MO Hořice, ale mám rybářský lístek

Nejsem členem žádné místní rybářské organizace, ale mám platný rybářský lístek. V tomto případě Vám stačí stáhnout si přihlášku za člena naší organizace. Vyplnit a na poště nechat ověřit podpis. Zaslat na naší adresu Třednouševes 84, Hořice 50801. Následně Vás přijmeme za člena a již budete moci postupovat dle výše uvedených pokynu pro členy MO Hořice.

Nejsem členem MO HOřice a nemám rybářský lístek

Doporučujeme prostudovat stránku Jak začít?

  Ceny

  Zápisné - Poplatek za vstup do MO HOřice 0 Kč

  Neodpracované brigády (Žen, děti a důchodci jsou u nás od brigád osvobozeni) - muži 10 hodin x 120Kč = 1 200 Kč

  Poštovné a balné 100Kč

  Ceny povolenek, rybářského lístku a členských známek jsou pro všechny organizace stejné. Členská známka dospělí 500 Kč, mládež 200Kč, děti 100Kč. Východočeská roční mimopstruhová povolenka stojí 1 300Kč a celosvazová roční mimopstruhová povolenka 2 550Kč. Ostatní ceny povolenek naleznete v objednávce.
  Tedy nejobvyklejší varianty:
  Chci pouze koupit Východočeskou roční mimopstruhovou povolenku o nic se nestarat a chytat.
  Muž: 1 300Kč povolenka, 1 200Kč brigády, 500 členská známka, 100Kč poštovné = 3 100Kč
  Žena: 1 300Kč povolenka, 0Kč brigády, 500 členská známka, 100Kč poštovné = 1 900Kč

  Chci pouze koupit Celosvazovou roční mimopstruhovou povolenku o nic se nestarat a chytat.
  Muž: 2 550Kč povolenka, 1 200Kč brigády, 500 členská známka, 100Kč poštovné = 4 350Kč
  Žena:2 550Kč povolenka, 0Kč brigády, 500 členská známka, 100Kč poštovné = 3 150Kč a povolenka Vám přijde doporučeně domů bez starostí a front

  Nezapomeňte, že k rybolovu potřebujete vždy platný rybářský lístek.